HFH Clan Official WebSite

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HFH Clan Official WebSite

We will hunt you down.


    roaDkiLL -- animals crossing the road be WARNED!!

    roaDkiLL
    roaDkiLL
    Admin


    Posts : 54
    Join date : 2009-02-08
    Age : 43
    Location : Zagreb

    roaDkiLL -- animals crossing the road be WARNED!! Empty roaDkiLL -- animals crossing the road be WARNED!!

    Post  roaDkiLL Sat Feb 14, 2009 12:46 pm

    roaDkiLL -- animals crossing the road be WARNED!! I352979_COD4NOVOsig



    Baš imam volje pa da se malo opširnije izrazim sam o sebi.Telac sam po horoskopu rođen davne 1980.g. u Zagrebu jednog četvrtka i to točno u 00:00 Laughing jbt koji protip vampira.Kaj reć o sebi..hmmmm...aj ovako radujem se zivotu, impulzivan sam, kritika me baš ne dira previše kad znam da sam pretežno u pravu, ambiciozan sam, talentiran za izvodit razne pi@darije, volim se igrati sa sudbinom, pomalo sam egoist, već dugo dugo vremena rokam kaj god se ima za rokat na tržištu PC igara.Primarno naravno veliki sam fan FPS-a mada leđa nebum ni dobrom RTS-u okrenuo ali kaj kad od Zero Houra pošteni RTS nije izašo na tržište.Glavna ljubav kaj se žanra tiče je nogomet konkretno PES serijal i na njemu sam se nalomio gamepada, prstiju izgubio živaca a i koju godinu života definitivno.

    Aj da se vratimo na COD jer navodno je ovo forum na tu šprehu.Kaj da velim o sebi kao igraču COD4-ke??Pa pokvareno, podmuklo, maštovito đubre je nekako opis koji najbolje sažima mene na COD4 bojištu.Ono volim kombinacije UAVjammer+DeadSilence pa flankat ljude ili ako prilika dopušta čakijat ekipu.Ko je makar jednom igro samnom zna da ako imam izbor između rafala i noža ... lol! uvijek NOŽ!!Kaj se custom klase tiče a nemrem reć koja mi je najdraža mogu samo reć da postoje dva oružja koja su uvijek u arsenalu a pitanje je samo s kojim ih perkovima i attachmentima kombiniram a to su MP5 i M4.Klase mjenjam praktički na tjednoj bazi jer sam davno skužil da se čovjek lako navuče na to šuljanje i sneakanje i onda naleti na neki mod tipa PAM i onda si voda jbt jer ti tvoja taktika ku@ac znači.Omiljene mape?A jbt ima toga...to sve zapravo ovisi o tome na koju sam se stranu kreveta digo, kak me ide taj dan, s kakvim klasama igram taj tjedan i to ali ajmo reć ovako obožavam snajpat na Overgrownu(ne samo zato kaj je velka i ljepa nego kaj znam hrpu skrivenih mjesta) a volim snajpom potegnut i Pipeline.Za neki rush ili bar polurush volim Backlot, Crash, District i Downpour a za ono full rusha u srž radnje pa kolko poživim poživim Strike, Wet Work, Broadcast.Više manje se solidno snalazim na svim mapama jbg naravno neke znam u dušu neke malo manje ali generalno govoreći na svima sam OK.

    Kad se igra natjecateljski ne podnosim J.Rambo fore i zaletavanja i očekujem da ako treba kompletan tim svjesno pogine samo da ostvarimo pobjedu.Znači jako jako cijenim timski rad.Imam volje za radit sa ekipom, trenirat, smišljat taktike, trenirat, trenirat...kužite me naravno kaj oću reć.

    Bio sam član nekih od jačih europskih klanova(ne pričam samo o COD4-ci) i naigro sam se FPS-ova i previše lol! tak da me taj neki natjecateljski dio i ne zanima toliko ali kak sam i reko Sukymanu kad god treba ja sam tu i nebum se u WAR-u zahebavo...preveč lol!
    Gamer jesam strastveni i nadam se da ću još dugo dugo biti ali sve što igram igram iz rekreative na zbog ownanja ili skora i slično.Jako volim svojim stilom igre iz same igre izvuć i veću realnost nego li su to programeri uspjeli ili zamislili i sa tim forama ponekad znam biti opasno naporan.

    Ima stvari koje volim i nevolim.Recimo volim šetnje u sumrak i poeziju...a nije ovo pismo za Playboy scratch ..aha..OK onda...obožavam i istovremeno mrzim iz dna svoje duše KAMPERE.Naravno pričamo o public serverima di se igra igre radi.Imao sam jedno vrijeme bind na tastaturi na 6 jezika "AKO TI NE RADI TIPKA W GONI SE SA SERVERA!!".Poludim na te sačekuše i šeme i provale kad mi najveće LOWčine na svijetu izbace mudrost "SNAJP NIJE KEMP TO JE SKILL." a budala ne shvaća da sam vidio killcam kako je buljio u jednu te istu točku svaki put kad me killnuo.Jbt ima djece sa poteškoćama u razvoju ili diječijom paralizom koja su pokretljivija i aktivnija od tih SKILLERA.Sve u svemu KEMP=NOŽ nema mi većeg gušta osim možda doć mu s kičme ali ono na point blank range i okinut mu HeadShot sa pumpericom affraid

    Kaj se modova igre tiče PAM mi je OK dok one debilane tipa ZOMBIE ili PAINTBALL i slične retard fore ne podnosim ali daleko najveći LOW ikad viđen od moje strane nosi i totalno mu suprotno ime -- PROmod.Hahahaha a osim obrade teksta u notepadu neznam šta je u ovom modu PRO i za mene je to najLOW mod na svijetu smišljen i napravljen od najajdnijih igrača na svijetu i apsolutno ne razumijem čudake koji to sranje koriste u natjecateljske svrhe.Presmiješno i prejadno.

    Da sam neki "PRO" nisam niti se trudim biti ti su davni dani ostali iza mene tamo u vrijeme Quake i DukeNukema(vi mlađi malo na google pa ćete vidjet sa kakvim fosilnim ostatkom imate posla) sad je to sve gušt i zekica sa ekipom i neko više manje dokazivanje da internet i igre nisu alat kojim se ljudi udaljavaju jedni od drugih jer dosta ekipe s kojom sam se imao prilike susrest ili na PES-u ili na COD-u ili nečem trećem je ekipa s kojom sam ne jednom sjeo na cugu.

    Životni moto mi je ŽURIM SE POLAKO NEKAD STIGNEM NEKAD NE

    Za "kraj" evo moja dva fragvida da malo ovaj opis dobije na sočnosti pa kome se da neka pogleda nisu dugački i ima solidnih killova :

    Extreme Guerilla by roaDkiLL

    Ambush ownage by roaDkiLL

    Skoro sam zaboravio najvažniju stvar :
    RabiDog mi je unuk a goce je faker oni su moji I D O L I !!!!

      Current date/time is Mon May 13, 2024 7:13 am