HFH Clan Official WebSite

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HFH Clan Official WebSite

We will hunt you down.


3 posters

    [HFH] vs [VB]

    roaDkiLL
    roaDkiLL
    Admin


    Posts : 54
    Join date : 2009-02-08
    Age : 43
    Location : Zagreb

    [HFH] vs [VB] Empty [HFH] vs [VB]

    Post  roaDkiLL Sun Feb 22, 2009 11:32 pm

    Prvo kaj ću reć je WAR SE IGRA DO KRAJA.
    Razumijem zgibali ste na derbi pobjeda je bila osigurana ali ipak ljudi ako ćemo brijat na neku pravu klan šprehu onda se MORA odigrat do kraja.
    Zašto?
    Zato što je u većini liga i natjecanja BITAN omjer dobivenih i izgubljenih rundi.Vrlo jednostavno. OK dosta sa packama pređimo na pohvale.
    Prva pobjeda [HFH] klana i još k tome na PROmodu kojeg i kum i ja preziremo.Odlično ekipa, odlično.

    Prvo poluvrijeme - BACKLOT - [VB] home mapa

    -odlično odrađeno posebno kad uzmem u obzir da nismo trenirali i da smo "taktiku" dogobarali u hodu. Svima svaka čast bez obzira ne pojedinačne rezultate jer tu je bitna TIMSKA igra.Pinky i Suky očito ste si legli i skužili se i bojim se zamislit kaj bu bilo nakon jedno 20ak war-ova i jendo 20-30 sati treninga.Svaka čast ekipa.Bo0mbastic...kaj reć odličan skor sjajan igra i mala packa po prstima nemoj se tolko zaletavat jer DE nije konkurencija AK-47 ili AK-74u.Kume(za vas koji neznate to je goce) ti sve znaš i nemoram ništa pričat.

    DEFENCE
    Fakat sjajno odigrano na razini tima i svima 5+ iz zalaganja kaj niste preveč jurili i kaj ste kempali kak se DEF i igra.Odlično onemogućvanje plantanja a kad im je i prošlo odlična pokretljivost i defusanje.Nemojte se preveč sad "uobrazit" jer može to puno bolje ali velim kako nisamo trenirali i kako je ovo bil prvi war Bo0mbasticu sa nama odlično odrađeno.

    ATTACK
    Prvo moje isprike Bo0mbasticu kaj sam mu u jednoj rundi zauzel mjesto za koje znam da je snajp pozicija i isprika cijelom timu kaj sam u 3 rundi ATT-a propustil lika kroz sredinu.Suky i Pinky kaj su jurili na plant A odlično odigrano ekipa jer znamo svi kak je teško na tu stranu neš napravit i proć a kamoli plantat.Bo0mbastic jbg nekom timu buš se drugi put moro priključit čisto da te pokriju jer 1 v 1 iako si jak igrač si u hendikepu - velim nije DE tak jak protiv SMG klase.
    Kume držanje centralne zgrade odlično samo drugi put možda malo više pokrivanja.Znam da je sranje pokrivat ono centralno dvorište jer si jako izložen ali uvježbali bumo mi to.

    ZAKLJUČAK
    Bilo je malo frkovito jer smo na 10-9 pustili da nam dođu i doveli se u situaciju da MORAMO tu zadnju rundu dobit ali obzirom da je to njihova mapa bila super smo to odradili.Kad se još malo uvježbamo i ušemimo bit će to pravo ownanje kak nam i na novoj logo slici na forumu piše.

    [HFH] vs [VB] T368055_iw3mp2009022220040181


    Drugo poluvrijeme - STRIKE - [HFH] home mapa

    -uz iznimku 2-3 nepotrebna rusha(i ja sam probo da se razmemo) ovo je bilo sjajno pogotovo naspram zadnjeg wara odigranog na ovoj mapi.Mislim da nam se svima nekak Strike uvlači pod kožu i to je odlično.Ak sam dobro snimil jedan teamkill samo i to jbg u divljem okršaju pa nije za zamjerit za razliku od zadnji put kad ih je bilo 5-6.

    DEFENCE
    Praktički bez greške odrađeno od strane svih.Odlično potiskivanje neprijatelja.Suky i Pinky odlično držanje trga dečki ubojita ste komba.Bo0mbastic opet strašno jaka partija samo sam si vidio jednom ili dva puta kad si se preveč pokazo su te skinuli i očistili kuma i men na placu sa leđa.Kume kaj tebi reć jbt malo si osto gladan killova zbog pozicije koju si držo drugi put ćemo se zamjenit.

    ATTACK
    Ponovno je [VB] rusho u obrani i sad ste vidjeli kak to NE funkcionira.OK 2-3 puta su nas iznenadili kaj je je ali ostalo vidite da rush na waru ne prolazi.U napadu odlično kretanje i posebno moram pohvalit Pinkya za obranu jednog planta.Nisi uletio u fajt kad su na Sukya navalili nego si pričeko i uspio obranit.Odlično.

    ZAKLJUČAK
    Jaako dobro ekipa kužite svi timsku igru i ovak neuigrani samo odigrali opasnu partiju tak da možete si zamislit kak bu to poslje treniranja izgledalo.Trenirat moramo to je neizbježno a ja moram vidjet koji k@rac moji driveri imaju protiv mene jer sam si i headset i TS složil prije 2-3 dana sve je radilo besprijekorno i danas kad mi je trebalo banana.Jbg.Obzirom da neznate jer ste odjurili PRIJE kraja wara evo konačnog rezultata.

    [HFH] vs [VB] T368075_iw3mp2009022220411150


    Last edited by roaDkiLL on Mon Feb 23, 2009 8:34 pm; edited 2 times in total
    avatar
    gocezg


    Posts : 10
    Join date : 2009-02-08

    [HFH] vs [VB] Empty Re: [HFH] vs [VB]

    Post  gocezg Sun Feb 22, 2009 11:55 pm

    samo da kazem svaka cast decki kum je reko sve slabosti i sve dobre strane, jbg za teamkil sory bombastik uletili smo u unakrsnu vatru ali sve ok glavno da smo dobili prvi war za samopouzdanje jako znaci
    stvarno bi trebali imat koji trening na domacoj mapi da nam niko nemreuzet niti boda barem sta se tice napada moramo dosta poradit

    nis jos jednom nice gajs
    Pinky
    Pinky
    Admin


    Posts : 18
    Join date : 2009-02-06

    [HFH] vs [VB] Empty Re: [HFH] vs [VB]

    Post  Pinky Mon Feb 23, 2009 12:25 am

    odlicno samo odigrali...samo bi pohvalio sukya koji se udostoji napraviti skype i culi smo se savrseno...Smile i na nasoj mapi kak smo cuvali a Very Happy...

    ko ne napravi skype u rodu do sri kick iz klana jel suky? Very Happy

    Sponsored content


    [HFH] vs [VB] Empty Re: [HFH] vs [VB]

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat May 11, 2024 9:01 pm