HFH Clan Official WebSite

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HFH Clan Official WebSite

We will hunt you down.


2 posters

    Izlazak iz klana

    avatar
    gocezg


    Posts : 10
    Join date : 2009-02-08

    Izlazak iz klana Empty Re: Izlazak iz klana

    Post  gocezg Tue Mar 10, 2009 9:57 am

    obavijestavam sve clanove hfh klana da ja goran radulovic zvani goce kako me svi znaju izlazim iz klana sa velikom zaloscu...
    ovu odluku sam donio na temelju nase naglasavam nase neozbiljnoscu prema samom klanu tj da nemamo ni svoj server kao klan, nis se ne radi na tome da ga imamo, neozbiljnoscu prema forumu klana tj neznam kad je neko zadnji puta nekaj napiso na forumu i ja neznam kad sam zadnji put nes napiso, primjer kao sta je zadnji war koji je odigran sa rof klanom uopce nije evidentiran sa strane admina...
    sve u svemu zao mi je kaj moram napustit klan
    nadam se da mi dopustate da ostanem logiran na forumu da pratim sta se desava sa klanom a ako ne onda me slobodno izbacite i razumijet cu zbog cega

    hvala jos jednom u potpisu

    GOCE
    roaDkiLL
    roaDkiLL
    Admin


    Posts : 54
    Join date : 2009-02-08
    Age : 43
    Location : Zagreb

    Izlazak iz klana Empty Re: Izlazak iz klana

    Post  roaDkiLL Wed Mar 11, 2009 1:32 am

    Dakle evo kum me pretekao ali nebi on mogo spavat da nije Very Happy
    Treninzi - nepostojeći
    Server - niti ne pričamo o tome
    Novi članovi - preloše da se bar na tome ne radi aktivnije
    Forum - uopće neću komentirat "ozbiljnost" o kojoj se pričalo a forum je praktički crko od kad sam ja zadnji post okinul
    Warovi - ja znam za jedan koji je odigran nedavno što je sveukupno 3-4 u cca mjesec dana postojanja klana = loše
    Site - to je jedino o čemu se malo pričalo mada mi nije jasno kako brijete na site a ni na forumu niste aktivni niti regrutiramo niti treniramo Suspect

    Zbog gore navedenih razloga ja izlazim iz klana i brišem acc na forumu.Jbg ljudi kad smo krenuli svi su brijali o nekoj ozbiljnijoj angažiranosti a koliko vidim osim mog (očito uzaldnog) truda da se neke teme pokrenu nitko ne radi NIŠTA.Klanu sve najbolje u budućnosti i svima vama također i pozdrav.

      Current date/time is Sat May 11, 2024 9:16 pm